İletişim

Merhabalar altyazılı film izleyicileri,

Bizlere ulaşmak konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar için e-mail adresimizi vermek istiyoruz veya başka alanlardan da ulaşabilirsiniz. Bize [email protected] hesabı üzerinden ulaşabileceğiniz gibi friendfeed veya twitter hesaplarımızdan da direk mesaj aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Twitter kullanıcı adımız TRAltyaziliizle ve friendfeed kullanıcı adımız ise turkcealtyazili ‘dir. Bu hesapları takip ederek ayrıca güncel filmlerden haberdar olabilir veya istek filmleri bize iletebilirsiniz.

iletisim[1]

Ayrıca telif hakları sahibi kişiler hem filmin altından yorum olarak ve [email protected] adresine mail atarak bizlere ulaşırsanız seviniriz. Talebinize en yakın sürede cevap verilir, haklarınız veya isteğiniz doğrultusunda içerik kaldırılır veya değiştirilir.

Mail, twitter veya friendfeed kullanmıyorsanız eğer bizi Google Plus hesaplarınız üzerinden çevrelerinize ekleyiniz. Eklemiş olduğunuzda sürekli bir şekilde iletişime geçme şansımız bulunmaktadır. Hangouts veya diğer iletişim araçlarıyla illa ki bize ulaşabilirsiniz. 🙂

  • Yorumlar
  • Yorumlar (37)